( ... товарів )

ПП «Абсолют Центр»: обладнання для свинокомплексів, свиноферм, свиноводства та тваринництва

АБСОЛЮТ ЦЕНТР: Головна » Каталог » Для ВРХ » Для підвищення лактації » Herbatan dry
УкраїнськаРусский
Субота, 06 черв. 2020
Версія для друку
ToxisorbДозатор вітамінів та ліків (з клапаном випуску повітря)

Herbatan dry
Збільшити


Herbatan dry

( Over Agro )
Ціна за шт. (шт.): Дізнатись ціну

 Поставити запитання менеджеру 

Herbatan dry - препарат, що знижує кількість соматичних клітин у молоці.

 

Herbatan dry являє собою суміш натуральних активних інгредієнтів, і тому має імуностимулюючий та бактеріостатичний вплив на продукт, що призводить до скорочення числа соматичних клітин у молоці.

 

Herbatan dry містить таніни з каштана, які утворюють комплекси з білками кормів, знижуючи їх деградації в рубці. В результаті підвищуються надої молока та вміст білка в молоці, при одночасному скороченні виробництва токсичного аміаку. Крім того, Herbatan dry обмежує розвиток патогенної флори, стимулюючи розвиток симбіотичної мікрофлори рубця. Прискорює видалення токсинів з організму, а також завдяки маслу гвоздики дезінфікує травну систему. Масло кориці стимулює секрецію слини травних соків і жовчі. В результаті Herbatan dry, запобігає розладам травлення. Поряд з чим екстракт гвоздики збільшує виробництво пропіонової кислоти, яка може бути використана для синтезу лактози. Зростає продуктивність молока, знижується ризик появи кетозу. Масло кориці покращує кровопостачання статевих органів, цинк активізує ферменти важливі для імплантації ембріона, що приводить до поліпшення темпу розмноження. Крім того, запобігає виникненню хвороби копит і вимені, а також паракератоз рубця.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Використовувати змішаний з кормом протягом 2 тижнів до отелення і протягом, як мінімум 100 днів лактації при дозуванні 50 г на "голову" на день. Препарат показує зростаючий вплив. Мінімальний рекомендований термін вживання - 3 місяці. Препарат можна використовувати цілий рік без обмежень, залежно від стану та здоров'я тварин.

 

СКЛАД
пивні дріжджі, пивна дробина.
Дієтичні добавки:
цинк (Zn; амінокислотний хелат; E 6) 100 мг
Сенсорні добавки: комплекс відповідно підібраних ароматизаторів/трав, в тому числі кори кориці, масла гвоздики, танінів каштана.


Доступний

Доставка протягом:

48h.png

:


Рецензії покупців:

Рецензія на цей товар відсутня.
Будь ласка, авторизуйтесь, щоб подати свою рецензію.


Онлайн-консультація

absolut_ua

Графік роботи

понеділок-п'ятниця: з 900 до 1700
субота, неділя: вихідний

Центральний офіс

м.Львів, 79040
вул.Конюшинна,6
+38 (032) 261 13 36

Спілкуйтесь з нами в мережі

Описи і фотографії товарів належать приватному підприємству «Абсолют центр». Будь-яке цитування та передрук при обов'язковому розміщенні посилання на сайт ABSOLUT.LVIV.UA.