( ... товарів )

ПП «Абсолют Центр»: обладнання для свинокомплексів, свиноферм, свиноводства та тваринництва

АБСОЛЮТ ЦЕНТР: Головна » Про підприємство » Новини
УкраїнськаРусский
Середа, 15 лип. 2020
Новини
П'ятниця, 03 Травень 2013, 09:01

Косметика для собак і кішок

Шановні відвідувачі та клієнти нашого ресурсу!

Звертаємо Вашу увагу на чергове поповнення нашого інтернет русурсу новим асортиментом товару відомої польської фірми Acrylmed (торгова марка DrLucy). Тепер і в Україні стали доступними інноваційні ексклюзивні препарати для сучасного догляду за домашніми улюбленцями.

 

Різноманітні серії косметики DrLucy з натуральними екстрактами трав призначені для щоденного догляду за тваринами, а також професійну підготовку собак та кішок для виставок і шоу. Висока якість виробництва продукції підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001:2000. Відсоток прибутку від продажу косметики DrLucy передається пансіонам та притулкам для тварин.

 

У розділі Косметика для домашніх тварин Ви зможете розглянути весь асортимент нових товарів у відповідних категоріях:

Четвер, 11 Квітень 2013, 08:52

Поповнення асортименту продукції

Шановні відвідувачі та клієнти нашого ресурсу!

Звертаємо Вашу увагу на чергове поповнення нашого інтернет русурсу новим асортиментом товару відомої фірми Over Agro. Тепер і в Україні стали доступними інноваційні ветеринарні препарати для відгодівлі та лікування домашньої худоби. У розділі Для ВРХ Ви зможете розглянути весь асортимент нових товарів у відповідних категоріях:

П'ятниця, 04 Листопад 2011, 18:41

Відкриття нової філії

Осінь 2011 р. ознаменувалася важливою подією в житті компанії Абсолют центр. 1 листопада 2011 компанія відкрила нову власну філію у м.Дніпропетровськ. Філія знаходиться за адресою вул. Філософська, 84, офіс 201. Новий комфортабельний офіс оснащений сучасним обладнанням та високошвидкісним доступом в Інтернет.

 

Розташований в сучасному бізнес-центрі. Будинок побудований в історичному районі міста, недалеко від проспекту Карла Маркса.

 

Клієнти, які раніше обслуговувалися центральним офісом нашої компанії у м.Львові, тепер зможуть працювати безпосередньо з філією, оперативно одержуючи всю необхідну інформацію, товари та послуги.

Телефонуйте, пишіть, приходьте! Будемо раді бачити Вас!

Четвер, 03 Листопад 2011, 12:20

Оновлення сайту

Дорогі друзі! Сьогодні ми хочемо Вас порадувати новиною нашого інтернет-сервісу - ОНОВЛЕННЯ САЙТУ. Було витрачено немало сили і часу для запуску нашого проекту в життя, в тривалих суперечках народжувався дизайн і функціональні можливості. Хочеться висловити особливу подяку співробітникам за чудово виконану роботу зі створення сайту. А Вам, дорогі друзі, бажаємо приємних емоцій і вигідних покупок на сторінках нашого інтернет-сервісу. Сподіваємося, Ви будете комфортно себе відчувати на сторінках цього порталу.

Онлайн-консультація

absolut_ua

Графік роботи

понеділок-п'ятниця: з 900 до 1700
субота, неділя: вихідний

Центральний офіс

м.Львів, 79040
вул.Конюшинна,6
+38 (032) 261 13 36

Спілкуйтесь з нами в мережі

Описи і фотографії товарів належать приватному підприємству «Абсолют центр». Будь-яке цитування та передрук при обов'язковому розміщенні посилання на сайт ABSOLUT.LVIV.UA.