( ... товарів )

ПП «Абсолют Центр»: обладнання для свинокомплексів, свиноферм, свиноводства та тваринництва

АБСОЛЮТ ЦЕНТР: Головна » Каталог » Для ВРХ » Препарати для травлення » Fasterin milk pro start
УкраїнськаРусский
П'ятниця, 16 квіт. 2021
Версія для друку
Immuno Pover Protect mixПоїлка соскового типу для поросят

Fasterin milk pro start
Збільшити


Fasterin milk pro start

( Over Agro )
Ціна за шт. (шт.): Дізнатись ціну

 Поставити запитання менеджеру 

Fasterin milk pro start - порційний препарат замінника молока для телят у вигляді гранул. Це новаторський підхід до вирощування телят, розрахований на введення в систему харчування препарату замінника молока у вигляді гранул. Дозволяє швидше пристосовуватися телятам отримувати постійні корми, обмежує використання традиційного препарату замінника молока.

Застосування Fasterin milk pro start веде до значної економії часу потрібного для напування телят, так як він дозволяє виключити вечірнє напування телят (на третьому тижні вирощування), а також дає можливість припинити годування молоком вже на четвертому тижні вирощування. Харчування телят з вживанням Fasterin milk pro start це не тільки зменшення об'єму роботи, але й профілактика поносів на харчовому фоні і кращий ріст після закінчення годування молоком.

 

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Для отримання готового до вживання продукту рекомендується розчинити 1 кг Immuno Pover Protect в 9 літрах, а для ослаблених телят, в 7-8 літрах води з температурою 45-55 °C. Рекомендується годувати теля готовою сумішшю при температурі 40-42 °С. На станціях поїння телят доза становить 143 г на літр води. Immuno Pover Protect призначений для телят з 4 дня до 4 місяця життя.

 

СКЛАД
концентрат сироватки, пальмово-кокосове масло, сироватка у порошку, сироватка в порошку позбавлена лактози, пшеничний глютен, молоко в порошку.
Зоотехнічні добавки: пробіотик Lactiferm (E 1708) Enterococus Faecium NCIMB 11181 2,95 х 108 jtk, імуноглобуліни 2,5 г
Дієтичні добавки: вітамін А (Е 672) 40 000 МО, вітамін Д3 (Е 671) 5 000 МО, цинк (Zn; окис цинку; Е 6) 75 мг, залізо (Fe, сульфат заліза, одноводний, Е1) 50 мг, мідь (Cu ; сульфат міді, п'ятиводний; Е 4) 8 мг
Технологічні добавки: фосфорна та лимонна кислота, форміат кальцію, сіль масляної кислоти


Доступний

Доставка протягом:

48h.png

:


Рецензії покупців:

Рецензія на цей товар відсутня.
Будь ласка, авторизуйтесь, щоб подати свою рецензію.


Онлайн-консультація

absolut_ua

Графік роботи

понеділок-п'ятниця: з 900 до 1700
субота, неділя: вихідний

Центральний офіс

м.Львів, 79040
вул.Конюшинна,6
+38 (032) 261 13 36

Спілкуйтесь з нами в мережі

Описи і фотографії товарів належать приватному підприємству «Абсолют центр». Будь-яке цитування та передрук при обов'язковому розміщенні посилання на сайт ABSOLUT.LVIV.UA.