( ... товарів )

ПП «Абсолют Центр»: обладнання для свинокомплексів, свиноферм, свиноводства та тваринництва

АБСОЛЮТ ЦЕНТР: Головна » Каталог » Для ВРХ » Препарати для травлення » PECTOLIT PLUS
УкраїнськаРусский
П'ятниця, 16 квіт. 2021
Версія для друку
DrKiller DUOPECTOSPEED

PECTOLIT PLUS
Збільшити


PECTOLIT PLUS

( Over Agro )
Ціна за шт. (шт.): Дізнатись ціну

 Поставити запитання менеджеру 

Pectolit plus - багатокомпонентний продукт, який швидко інгібує діарею.
До складу входять пектини, які поглинають воду, набухають, утворюючи захисний шар кишківника. Легко засвоювані харчові речовини підтримують теляти в здоровому вигляді, електроліти запобігають зневодненню. Pectolit plus включає також вітаміно-мінеральні компоненти, що мають важливе значення для підтримки фізіологічних функцій та стимуляції імунної системи. У зв'язку з апетитним ароматом та смаком охоче споживається телятами з симптомами поносу.


ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Для телят: при виникненні поносу застосовувати двічі на день після змішування 100 г Pectolit plus в 2 літрах гарячої води (38 °C). Зазвичай прийом Pectolit plus проводиться протягом 1-2 днів. У разі необхідності подавати протягом декількох днів. Використання Pectolit plus можна почати після періоду годування молозивом, припиняючи подачу молока. Також Pectolit plus може бути використаний для профілактики поносу. Профілактично подавати у кількості 50 г препарату Pectolit plus розчиненого в молоці або в заміннику молока. В автоматах для напування телят використовувати в кількості 3 кг на 25 кг замінника молока.
Для ягнят: доза 50 г Pectolit plus на 1 літр води.

 

СКЛАД
Декстроза, борошно з сушених стручків ріжкового дерева, концентрат соєвого білка, суха сировотка, кокосовий жир, хлорид, біокарбонат натрію, хлорид калію. Продукт містить генетично модифіковану сою.
Харчові добавки: вітамін A (E 672) 25 000 МО, вітамін D3 (E 671) 5 000 МО, вітамін E 50 мг, 3б: цинк (Zn: сульфат цинку, моногідрат; E 6) 49 мг, магранец (Mn; сульфат марганцю, моногідрат; E 5) 43 мг, мідь (Cu; мідний купорос, пентагідрат; E 4) 11,2 мг, селен (Se; селенат натрію, Е) 0,5 мг;
Технологічні добавки: пропілгалат (Е 310) 50 мг


Доступний

Доставка протягом:

2-3d.png

:


Рецензії покупців:

Рецензія на цей товар відсутня.
Будь ласка, авторизуйтесь, щоб подати свою рецензію.


Онлайн-консультація

absolut_ua

Графік роботи

понеділок-п'ятниця: з 900 до 1700
субота, неділя: вихідний

Центральний офіс

м.Львів, 79040
вул.Конюшинна,6
+38 (032) 261 13 36

Спілкуйтесь з нами в мережі

Описи і фотографії товарів належать приватному підприємству «Абсолют центр». Будь-яке цитування та передрук при обов'язковому розміщенні посилання на сайт ABSOLUT.LVIV.UA.