( ... товарів )

ПП «Абсолют Центр»: обладнання для свинокомплексів, свиноферм, свиноводства та тваринництва

АБСОЛЮТ ЦЕНТР: Головна » Про підприємство
УкраїнськаРусский
П'ятниця, 16 квіт. 2021

Про підприємство

aboutusПриватне підприємство «Абсолют центр» було засновано в 2001 році у місті Львові та є абсолютним лідером на ринку гуртово-роздрібної торгівлі обладнанням для свинокомплексів в Україні.


За час розвитку ми зуміли налагодити тісну, стабільну співпрацю та партнерські відносини з світовими лідерами з виробництва обладнання для свинокомплексів. Тому наше підприємство готове запропонувати Вам лише високоякісну продукцію, вироблену у Данії, Італії, Іспанії, Ізраїлі, США, Німеччині, Польщі за найнижчими цінами. Наше підприємство реалізує професійне обладнанням для вирощування свиней, від маркування та ідентифікації до повного облаштування свинокомплексів.


Стратегія ПП «Абсолют центр» спрямована на якісний розвиток тваринництва у нашій країні та й у Вашому господарстві. Ми розвиваємось для того, щоб Ви мали зручний та швидкий доступ до високоякісного європейського обладнання. Відповідальна команда менеджерів постійно вдосконалює свої знання та навички, щоб завжди відповідати Вашим вимогам та виправдовувати Вашу довіру. Тож, запрошуємо до співпраці!

Детальніше в цій категорії: Вакансії »

Онлайн-консультація

absolut_ua

Графік роботи

понеділок-п'ятниця: з 900 до 1700
субота, неділя: вихідний

Центральний офіс

м.Львів, 79040
вул.Конюшинна,6
+38 (032) 261 13 36

Спілкуйтесь з нами в мережі

Описи і фотографії товарів належать приватному підприємству «Абсолют центр». Будь-яке цитування та передрук при обов'язковому розміщенні посилання на сайт ABSOLUT.LVIV.UA.