( ... товарів )

ПП «Абсолют Центр»: обладнання для свинокомплексів, свиноферм, свиноводства та тваринництва

АБСОЛЮТ ЦЕНТР: Головна » Статті » СВИНАРСТВО » Система обігріву
УкраїнськаРусский
Неділя, 12 лип. 2020

Система обігріву та опалення свинарника

Оцініть матеріал
(7 голосів)

heatingДля досягнення високої ефективності утримання свиней необхідно забезпечити оптимальні для них кліматичні умови. Важливою складовою є підтримка тепло-вологісних характеристик повітря в свинарнику. Оптимальною температурою для свиней є така, при якій вони не витрачають великої кількості енергії для підтримки температури свого тіла (для свиноматки 18-20°С, а для маленьких поросят 27-30°С). Утримання свиней в холодних приміщеннях призводить до підвищених витрат корму, натомість у занадто теплому приміщенні призводить до зниження апетиту і втрати маси.

Сьогодні існує декілька систем обігріву й опалювання свинарника. За їх допомогою можливо створити оптимальну температуру для різних груп свиней. Самим економічним і ефективним є обігрів свинарника, який працює шляхом прямого спалювання палива.

 

Повітряні теплогенератори

Принцип роботи заснований на спалюванні палива. Приміщення обігрівається за рахунок підвищеної циркуляції повітряних мас. Цю технологію слід застосовувати тільки для опалення приміщень, в яких містять свиней для відгодівлі, кнурів, супоросних свиноматок. Цей тип опалення не підходить для відділень зы щойно народженими та маленькими поросятами, тому що створює підвищений рух повітря, що є шкідливим для них.

 

Інфрачервоні випромінювачі

Використовують для відділення дорослих поросят. Робота системи заснована на газі, що згоряє всередині циліндра та виділяє тепло при горінні. Далі за допомогою спеціального відбивача проводиться локальний обігрів. Відбивачі рекомендовано встановлювати біля годівниць, що сприяє частішому підходу поросят до них і їх інтенсивному росту. Перегрів випромінювача контролює автоматична система. Загалом інфрачервоні випромінювачі досить прості в експлуатації, а очищення всієї системи проводиться 1 раз у три тижні.

 

Інфрачервоний обігрівач

Використовують для обігріву поросят з перших днів життя та під час першого місяця вигодовування, оскільки важливо, щоб у них не знижувалася температура тіла. В основу роботи закладений принцип сонячного випромінювання. Розподіл тепла відбувається рівномірно, потужність обігріву регулюється від 10% до 100%. Перевага цього обігрівача в тому, що його можна мити водою зовні і всередині. Найкращий обігрів забезпечують дві поверхні у формі конусів (2 обігрівача в одному). Разом з ним рекомендується використовувати теплі підлоги. В результаті тепло транспортується безпосередньо в робочу зону і в необхідній кількості.

 

Теплі підлоги

Для маленьких поросят велике значення має утеплення підлоги. Забезпечити теплі підлоги можна за допомогою спеціальних нагрівальних панелей. Ці панелі бувають електричні або водяні.

 

Опалювальні труби

Зручний спосіб обігріву свинарника, не вимагає високих енерговитрат і професійного обслуговування, натомість віддає максимальну кількість тепла. Опалювальні труби використовують для обігріву коридорів, відділень для опоросу. Є можливість установки такої системи в бетонні підлоги на невелику глибину.

 

Повітряний обігрівач. Теплова гармата

Працює на основі атмосферного пальника, має вбудований змішувач і електронний вмикач, які полегшують процес горіння і збільшують ефективність утворення тепла.

джерело: www.agrotorg.net

Онлайн-консультація

absolut_ua

Графік роботи

понеділок-п'ятниця: з 900 до 1700
субота, неділя: вихідний

Центральний офіс

м.Львів, 79040
вул.Конюшинна,6
+38 (032) 261 13 36

Спілкуйтесь з нами в мережі

Описи і фотографії товарів належать приватному підприємству «Абсолют центр». Будь-яке цитування та передрук при обов'язковому розміщенні посилання на сайт ABSOLUT.LVIV.UA.