( ... товарів )

ПП «Абсолют Центр»: обладнання для свинокомплексів, свиноферм, свиноводства та тваринництва

АБСОЛЮТ ЦЕНТР: Головна » Статті » СВИНАРСТВО » Система подачі питної води
УкраїнськаРусский
Вівторок, 14 лип. 2020

Система подачі питної води

Оцініть матеріал
(2 голосів)

waterОдним з важливих «поживних елементів» в раціоні свиней є вода. Свині споживають багато води: як правило, їм необхідно 2,5 літра води на кожний кг споживаного сухого корму. Крім цього, підвищена потреба у воді виникає в період полювання, і це часто призводить до додаткового споживання питної води в обсязі 2 літри на день.


Система напування містить у собі такі підсистеми:

  • Вузол водопідготовки, в який входять – лічильник витрат води, медікатор «Dosatron», два фільтри для механічного очищення води, манометри та запірна арматура.
  • Система водовідведення по свинарнику, з можливістю регулювання тиску води в системі. Клапан регулятора рівня води спеціально спроектований так, щоб утримувати встановлений рівень води в поїлках. Величезна перевага клапана – відсутність руху елементів клапана.
  • Соскові або чашкові поїлки. Соскові поїлки прості у використанні, економічні, а головне – гігієнічні. Великий асортимент поїлок і комплектуючих до них дозволяє задовольнити всі побажання та потреби свинарських господарств. Чашкові поїлки дозволяють знизити втрати води, до того ж вони добре сприймаються тваринами. Особливо добре вони підходять для поросят. Поросята бачать воду і з перших днів життя звикають до таких поїлок.

джерело: www.agro.su

Онлайн-консультація

absolut_ua

Графік роботи

понеділок-п'ятниця: з 900 до 1700
субота, неділя: вихідний

Центральний офіс

м.Львів, 79040
вул.Конюшинна,6
+38 (032) 261 13 36

Спілкуйтесь з нами в мережі

Описи і фотографії товарів належать приватному підприємству «Абсолют центр». Будь-яке цитування та передрук при обов'язковому розміщенні посилання на сайт ABSOLUT.LVIV.UA.


Ремонт паркета