( ... товарів )

ПП «Абсолют Центр»: обладнання для свинокомплексів, свиноферм, свиноводства та тваринництва

АБСОЛЮТ ЦЕНТР: Головна » Статті » СВИНАРСТВО » Система вентиляції
УкраїнськаРусский
Неділя, 11 квіт. 2021

Система вентиляції свинарників

Оцініть матеріал
(5 голосів)

ventsys

Створюючи вентиляційну систему, необхідно враховувати такі фактории: температура і вологість повітря, створення сприятливого руху потоку повітряних мас для опалення або охолодження приміщення. Для різних груп свиней ці фактори відрізняються.

Існує кілька типів систем вентиляції:

 

Вентиляція, розташована на даху

Принцип роботи заснований на використанні сили вітру, що дозволяє суттєво заощадити на електроенергії. Притічні клапани встановлюють або по обидва боки свинарника, або на покрівельному гребені, при цьому не використовують вентилятори. Саме притічні клапани і забезпечують вентиляцію у приміщенні.

 

Поперечна вентиляція

Принцип роботи заснований на використанні природної вентиляції. Сила вітру є основним джерелом для роботи системи, але у випадку, якщо недостатньо швидкості та напрямку вітру, включають вентилятори. Ця технологя є енергозберігаючою.

Можливий перехід на примусову вентиляцію при незадовільних параметрах мікроклімату. Для того, щоб зберегти основні параметри мікроклімату на потрібному рівні, всі вікна з боку вентиляторів закривають і підключають торцеві вентилятори додатково до основних. Торцеві вентилятори збільшують швидкість руху повітряних мас відповідно до характеристик повітря, що подається.

 

Поперечна комбінована вентиляція

Принцип роботи також заснований на використанні сили вітру. Для економії електроенергії є можливість включення вентиляторів, що працюють за збереженими параметрами мікроклімату, вручну. Для переходу в режим примусової вентиляції закривають штори з боку вентиляторів, після чого включають вентилятори більшої або меншої потужності (за бажанням).

 

Дифузна вентиляція

Принцип роботи заснований на природній вентиляції. Включення примусової вентиляції здійснюють за рахунок встановлення бокових вікон в необхідному положенні та включення витяжних вентиляторів. В результаті можна досягнути бажаних параметрів мікроклімату.

 

Тунельна вентиляція

Функціонує на базі природної вентиляції, використовуючи силу вітру, коли умови (напрямок і швидкість) адекватні – вентилятори залишають відключеними, що дозволяє значно економити електроенергію. Коли, за умов економії енергії, бажані параметри мікроклімату не зберігаються, є можливість перейти на форсований режим "Тунель". У такому разі всі бічні вікна закривають, поетапно включають вентилятори великої потужності, досягаючи таким чином оптимального охолодження по всьому об'єму приміщення.

джерело: www.agrotorg.net

Онлайн-консультація

absolut_ua

Графік роботи

понеділок-п'ятниця: з 900 до 1700
субота, неділя: вихідний

Центральний офіс

м.Львів, 79040
вул.Конюшинна,6
+38 (032) 261 13 36

Спілкуйтесь з нами в мережі

Описи і фотографії товарів належать приватному підприємству «Абсолют центр». Будь-яке цитування та передрук при обов'язковому розміщенні посилання на сайт ABSOLUT.LVIV.UA.