Про нас

Приватне підприємство «Абсолют центр» було засновано в 2001 році у місті Львові та є абсолютним лідером на ринку гуртово-роздрібної торгівлі обладнанням для свинокомплексів в Україні.


За час розвитку ми зуміли налагодити тісну, стабільну співпрацю та партнерські відносини з світовими лідерами з виробництва обладнання для свинокомплексів. Тому наше підприємство готове запропонувати Вам лише високоякісну продукцію, вироблену у Данії, Італії, Іспанії, Ізраїлі, США, Німеччині, Польщі за найнижчими цінами. Наше підприємство реалізує професійне обладнанням для вирощування свиней, від маркування та ідентифікації до повного облаштування свинокомплексів.


Стратегія ПП «Абсолют центр» спрямована на якісний розвиток тваринництва у нашій країні та й у Вашому господарстві. Ми розвиваємось для того, щоб Ви мали зручний та швидкий доступ до високоякісного європейського обладнання. Відповідальна команда менеджерів постійно вдосконалює свої знання та навички, щоб завжди відповідати Вашим вимогам та виправдовувати Вашу довіру. Тож, запрошуємо до співпраці!