heart icon heart icon
Додати в список бажань
Дьоготь березовий 0.5
Aрт.

Дьоготь березовий 0.5

0.00 грн.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Дьоготь березовий володіє сильними антисептичними, местнораздражающими, кератопластическими (3 – 5 %), кератолітичними (30 – 50 %), протизапальними, інсектицидними, протипаразитарними і дезинфікуючими властивостями, покращує кровопостачання тканин, помірно подразнює чутливі нервові закінчення, стимулює регенерацію епідермісу пошкоджених тканин, підсилює процес зроговіння, підсушує рани, прискорює їх загоєння. Після короткочасного впливу він вбиває багато бактерії і, зокрема, туберкульозну паличку і спори сибірської виразки. У слабких концентраціях активізує зростання грануляції, в міцних (вище 10 %) різко послаблює.

 

СВІДЧЕННЯ

Шкірні захворювання — екземи, дерматомікози (трихофітія, мікроспорія), короста, фурункульоз, піодермія, пролежні, опіки, виразки, обмороження, ранові інфекції, рани в області кінцівок, тріщини копит коней, рогового башмака у великої рогатої худоби, ураження копитець при ящуре та ін. Метеоризм шлунка і кишечника, тимпанія рубця. Інфекційні та паразитарні захворювання дихального тракту. Для дезінфекції тваринницьких, виробничих приміщень, обладнання та інвентарю.

 

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Дьоготь березовий застосовують переважно зовнішньо у вигляді 10 – 30 % мазі або лініменту для лікування шкірних захворювань. Є складовою частиною мильно-дегтярного спирту (дьогтю, мила зеленого і спирту етилового 95 % по 1 рівній частині); дегтярній мазі (1 частина дьогтю і мазі парафінової (1 частина парафіну і 3 – 4 частини вазелінового масла — індиферентна мазевая основа) 10 частин); віденського дегтярного лініменту (дьогтю і сірки по 1 частини, спирту та зеленого мила по 2 частини); мазі Вількінсона (дьогтю 15 частин, кальцію карбонату (крейди обложеного) 10 частин, сірки очищеної 15 частин, мазі нафталанной 30 частин, мила зеленого 30 частин, води 4 частини); лініменту бальзамічного за Вишневським (дьогтю 3 частини, ксероформу 3 частини, олії касторової 94 частини). Наносять на уражені ділянки шкіри 2 рази на день. Курс лікування 5 – 12 днів, при грибкових захворюваннях — до 3-х тижнів. Всі препарати дьогтю для лікування корости наносять теплими (40 – 50° С) і ретельно втирають у шкіру. Курс лікування — дворазово з інтервалом у 7 днів. У запущених випадках — триразово з інтервалом в 3 – 4 дні. При ящурних ураженнях копитець їх очищають і обробляють чистим березовим дьогтем або сумішшю дьогтю навпіл з риб'ячим жиром для змазування і просочування пов'язок. Всередину дьоготь призначають рідко як протибродильне і дезинфікуючий шлунок і кишечник засіб (у вигляді 10 % водної емульсії) коням і великій рогатій худобі 10,0 – 25,0 г; дрібній рогатій худобі і свиням 2,0 – 5,0 г; собакам 0,1 – 1,0 г; курям 0,05 – 0,2 г на голову. Використовують при інфекційних і гельминтозных захворюваннях дихальних шляхів як відхаркувальний, антимікробну і протипаразитарний засіб у формі інгаляції парів чистого дьогтю. Для дезінфекції приміщень, скотних дворів, вигрібних ям, предметів догляду за тваринами і стійл дьоготь застосовують у різних 5 – 10 % сірчано-дегтярных (лужних) розчинах. Для знезараження кінської упряжі, зазвичай користуються чистим дьогтем.

 

Детальніше Приховати
Залишити відгук
Дьоготь березовий 0.5
Дьоготь березовий 0.5
0.00 грн.
Дьоготь березовий 0.5
Дьоготь березовий 0.5
0.00 грн.
Дьоготь березовий 0.5
Дьоготь березовий 0.5
0.00 грн.
Вас можуть зацікавити
арт.
Дексаметазон 2мг/мл
арт.
Кубатол Пікс 150 мл
арт.
Мазь Вишневського 50 г
арт.
Мазь Вишневського 90 г туба
арт.
Перекис водню 3%, 100 мл
арт.
Присипка антибактеріальна 45 г
арт.
Чемі-спрей, 200 мл
арт.
Вазелін, 1000 г
арт.
Мазь іхтіолова, 100 г
арт.
Мазь стрептоцидова 10%, 100 г
Ви переглядали
арт.
Дьоготь березовий 0.5